Par mums

Jauniešu stāsti

Rūta Ivančikova

Mācās Rīgas valsts tehnikuma 4.kursā
Mācoties Dzīvespriekā, esmu ieguvusi gan izglītību un prakses pieredzi, gan sociālu un psiholoģisku atbalstu, kā arī draugus un pozitīvas atmiņas.

Nikola Kurša

Dzīvo un strādā Zviedrijā, 37 gadi
Dzīvespriekā ieguvu draugus un iemācījos uzticēties pieaugušajiem. Mēs bijām kā ģimene, kur iemāca rūpēties par sevi, apkārtni, kur uzticas viens otram. Dzīvesprieks arī bija mana pirmā darba vieta, kur strādāju par šuvēju šūšanas darbnīcā.

Elīna

Strādā par pavāru Tukumā
Dzīvespriekā bija vislabākie skolotāji, kuri vienmēr saprata mūs - jauniešus. Bijām kā viena ģimene, bieži varējām uzticēt skolotājiem savus sirds noslēpumus.

Diāna Vītola

Mācās Jelgavas tehnikuma Viesmīlības pakalpojumu programmas 4.kursā
2011.gada jūnijā absolvēju DZĪVESPRIEKU. Pēc tam, pateicoties stipendijai, devos mācīties uz Jelgavu. Stipendiju saņemu jau ceturto gadu un tas ļoti palīdz gan skolas piederumu iegādei, gan skolas pusdienām.

Līga Makarus (Līce)

Mācās LU Medicīnas fakultātē Māszinības, 26 gadi
Neizsakāms Paldies cilvēkiem, kuri ir gatavi palīdzēt studentiem, kuriem ir vēlme iegūt dzīvē vairāk, neskatoties uz finanšu trūkumu. Šī stipendija man ir ļoti palīdzējusi tiekties uz mērķi, uz gaismu tālāk lielajā dzīvē.

Anita Štarka

Audzina bērniņu, 26 gadi
​Pateicoties Oriflame stipendijai varēju apgūt dārznieka profesiju. Mācību procesā, četru gadu laikā bija vajadzīgi darbarīki, darba apģērbs un dažādas profesijas apguvei nepieciešamās lietas, kuras iegādājos pateicosties Dzīvesprieka atbalstam.

Anita Thingelstad (Mačiņa)

Strādā par operātori
Dzīvesprieku es vienmēr atcerēšos kā manas pirmās mājas, kur es saņēmu dzīves gudrības tālākajai dzīvei, kas tagad man noder, kā piemēram ēst gatavošana.