Par mums

Atbalstītāji

Atbalstītāji

“Ieva Liepiņa ir zvērināta revidente un atbalsta Dzīvesprieku, veicot biedrības Gada pārskatos ietverto finanšu pārskatu revīziju.”

Ievas Liepiņas birojs Ieva Liepiņa
Atbalstītāji

“Krāsu servisa speciālisti ir piedalījušies Dzīvesprieka profesionālās izglītības programmas "Būvdarbi" izstrādē un īstenošanā. Uzņēmums Dzīvesprieku atbalsta finansiāli, profesionāli, kā arī piedāvājot prakses un darba vietas jauniešiem. ”

Krāsu serviss Krāsu serviss
Atbalstītāji

“Snickers ir viens no pirmajiem Dzīvesprieka atbalstītājiem, kas piedāvā prakses un darba vietas, sniedz profesionālo atbalstu, palīdz ar izejmateriāliem šūšanā un sniedz finansiālu atbalstu. ”

Snickers Latvija Snickers Latvija
Atbalstītāji

“Organizācija Mentor Latvija palīdz un atbalsta Dzīvesprieka stipendiātus, piemeklējot viņiem savas uzticības personas – mentorus, kuri palīdzētu jauniešiem iepazīt veselīgu dzīvesveidu, sniedzot iespēju iesaistīties dažādās aktivitātēs, tādējādi iepazīstot reālās dzīves situācijas, sagatavojoties tām praktiski un psiholoģiski.”

Mentor Latvija Mentor Latvija
Atbalstītāji

“Atbalsta Dzīvesprieku finansiāli, kā arī nodrošinot stipendiātu veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu.”

IF Latvija IF Latvija
Atbalstītāji

“Uzņēmums, kā sadarbības partneris ir iesaistījies profesionālās programmas "Ēdināšanas pakalpojumi" izstrādē un īstenošanā, nodrošinot speciālistu atbalstu, prakses un darba vietas jauniešiem. Uzņēmums vairākkārt ir atbalstījis ar ēdināšanas pakalpojumu nodrošināšanu Dzīvesprieka organizētos pasākumos.”

Vairāk saules Vairāk saules
Atbalstītāji

“Advokātu birojs „Petrovs un partneri” sniedz Dzīvespriekam juridisko atbalstu un palīdzību.”

Dmitrijs Petrovs Zvērināts advokāts, biedrības "Asociācija "Dzīvesprieks"" valdes loceklis