Par mums

Atbalstītāji

Atbalstītāji

“Krāsu servisa speciālisti ir piedalījušies Dzīvesprieka profesionālās izglītības programmas "Būvdarbi" izstrādē un īstenošanā. Uzņēmums Dzīvesprieku atbalsta finansiāli, profesionāli, kā arī piedāvājot prakses un darba vietas jauniešiem. ”

Krāsu serviss Krāsu serviss
Atbalstītāji

“Livslust gör det möjligt för Bjurfors att vara med och hjälpa ungdomar med en yrkesutbildning vilket ger dem en bra start i vuxenlivet.”

Bjurfors Bjurfors
Atbalstītāji

“Snickers ir viens no pirmajiem Dzīvesprieka atbalstītājiem, kas piedāvā prakses un darba vietas, sniedz profesionālo atbalstu, palīdz ar izejmateriāliem šūšanā un sniedz finansiālu atbalstu. ”

Snickers Latvija Snickers Latvija
Atbalstītāji

“Organizācija Mentor Latvija palīdz un atbalsta Dzīvesprieka stipendiātus, piemeklējot viņiem savas uzticības personas – mentorus, kuri palīdzētu jauniešiem iepazīt veselīgu dzīvesveidu, sniedzot iespēju iesaistīties dažādās aktivitātēs, tādējādi iepazīstot reālās dzīves situācijas, sagatavojoties tām praktiski un psiholoģiski.”

Mentor Latvija Mentor Latvija
Atbalstītāji

“Atbalsta Dzīvesprieku finansiāli, kā arī nodrošinot stipendiātu veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu.”

IF Latvija IF Latvija
Atbalstītāji

“Oriflame finansiāli atbalsta Dzīvesprieka stipendiātus kopš 2002.gada, sniedz profesionālu atbalstu skaistumkopšanas un higiēnas jautājumos.”

Oriflame Oriflame
Atbalstītāji

“Nordea bankas finansiāls atbalsts, kā arī darbinieku "Draugu grupas" izveide un dažādas aktivitātes tās ietvaros. ”

Nordea Latvija Nordea Latvija
Atbalstītāji

“Electrolux ir atbalstījis organizāciju ar profesionālo virtuves un citu aprīkojumu. Uzņēmuma ietvaros Zviedrijā, tā darbinieki ir izveidojuši atbalsta grupu "Electrolux draugi", kuras dalībnieki ziedo naudu un veic dažādas aktivitātes līdzekļu piesaistīšanai. Uzņēmums no savas puses dubulto to summu, ko piesaistījusi "Electrolux draugu" grupa. ”

Electrolux Electrolux
Atbalstītāji

“Uzņēmums, kā sadarbības partneris ir iesaistījies profesionālās programmas "Ēdināšanas pakalpojumi" izstrādē un īstenošanā, nodrošinot speciālistu atbalstu, prakses un darba vietas jauniešiem. Uzņēmums vairākkārt ir atbalstījis ar ēdināšanas pakalpojumu nodrošināšanu Dzīvesprieka organizētos pasākumos.”

Vairāk saules Vairāk saules
Atbalstītāji

“SEB banka nodrošina gan finansiālu, gan profesionālu atbalstu, kā arī iesaista jaunieūs dažādos sporta pasākumos. ”

SEB banka SEB banka
Atbalstītāji

“Advokātu birojs „Petrovs un partneri” sniedz Dzīvespriekam juridisko atbalstu un palīdzību.”

Dmitrijs Petrovs Zvērināts advokāts, biedrības "Asociācija "Dzīvesprieks"" valdes loceklis