Par mums

Par mums

DZĪVESPRIEKS ir cerība uz izglītību un izaugsmi jauniešiem

Asociācija Dzīvesprieks savu darbību uzsāka 1994.gadā ar zviedrietes Kerstinas Nordinas (Kerstin Nordin) un organizācijas Stiftelsen Livslust iniciatīvu. Kopš tā laika, Dzīvesprieks ir atbalstījis bāreņus un citādi mazāk pasargātus jauniešus Latvijā, nodrošinot viņiem profesionālo izglītību un sociālo rehabilitāciju Vānes pagasta Aizupē.

Sākot ar 2015.gada rudeni, Dzīvesprieks, Izglītības atbalsta programmas ietvaros, atbalsta  jauniešus no ārpusģimenes aprūpes, kā arī daudzbērnu vai trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm ar mācību STIPENDIJU profesionālās izglītības ieguvei. Šis atbalsts palīdzēs jaunietim atsperties viņa ceļā uz profesionālo izaugsmi, integrēšanos sabiedrībā un kļūt konkurētspējīgam darba tirgū.

 „Katram ir tiesības uz drošu un jēgpilnu dzīvi, bet ja tev nav ģimene, vieta, kur dzīvot, nav izglītības, nav naudas, tad tev ir mazas izredzes uz veiksmi. Vīlušies pusaudži bez cerībām nākotnē un iedragātām dvēselēm tomēr var kļūt par uzticamu pieaugušo un izveidot jēgpilnu dzīvi pašiem. Mēs zinām, ka profesionālās izglītības zināšanas var palīdzēt atvērt durvis uz sabiedrību.”

                                    Kerstina Nordina (Kerstin Nordin), Dzīvesprieka dibinātāja